Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Možná jste si všimli během akcí Taize nenápadné kamery, pána s mikrofonem a paní okolo, kteří byli v patách partě mladých lidí. Byl to tým České televize, který natáčel skupinku poutníků celé setkání.

Byli ubytováni u rodiny Kalkusinských, která bydlí v naší farnosti a chodí do našeho kostela. Vojta a Zuzana jsou hlavní postavy dokumentu. Režisérkou je paní Dominika Švecová, dokument bude mít dvě části a pravděpodobně poběží v ČT v březnu v rámci pořadu Cesty víry. Budeme Vás informovat.
O několik dalších fotografií se s námi podělila rodina Kalkusinských, která nám dala nahlédnout trochu do svého soukromí v čase, kdy hostila poutníky Taize, Možná i u vás panovala podobná veselá a přátelská atmosféra. Podělte se s námi o své zážitky, fotky a postřehy.....

{gallery cols=6}taizekalku14{/gallery}

{flike}