Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
- Tento týden byl v Praze na návštěvě náš generální představený, který přiletěl z Říma. Líbilo se mu, jak se modlíme a že zpíváme píseň Svatý Václave. Po Brně a Frýštáku byl představený v Bratislavě na blahořečení Tita Zemana, salesiána.
- Dnes je svátek sv. Terezičky, takže v Kobylisích je opět sláva. Je to 80 let, co kostel stojí.
- Nemáme myslet na sebe, ale na druhé. Ani si to neuvědomujeme. Je třeba držet se pohromadě. Učit se milovat lidi. Vyzařovat lásku, šířit ji kolem sebe. Když se říkají věci z lásky, je to pěkné. Když se mluví bez lásky, pak to ty druhé bolí. Mnohé věci jsou nedorozumění.
-mb-

Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.