Osmicky 2017 06 v4 webSrdečně vás zvu na další koncert z cyklu Kulturní Osmičky, který se bude konat ve čtvrtek 8. června od 19:30 v kostele sv. Petra a Pavla. Nenechte si ujít poslední koncert před prázdninami. Kulturní Osmičky se během prázdnin nekonají, další koncert bude až 8. září.
VEČER NEJEN S GOSPELY
Účinkují:
Maika Nováková, Marie Lulková, Kateřina Dlouhá – zpěv
Karel Bárta – kytara
František Raba – kontrabas
Zazní písně Arta Garfunkela „Bridge Over Troubled Water“, Raye Charlese „Heaven Help Us All“ a „The Angels Keep Watching Over Me“, dále gospely a spirituály (např.: Swing Low Sweet Chariot, Amazing Grace, His Eyes Is On The Sparrow, This Little Light Of Mine) a autorská tvorba Maiky Novákové.
Podrobnosti o koncertu najdete zde v odkazu a v události na facebooku.
-rm-