bulovka fotoV naší nemocnici Na Bulovce probíhá i duchovní služba. Zde je informace pro ty, kteří se v nemocnici ocitnou. I přesto, že vám přejeme jen zdraví, může se to stát každému z nás.

V rámci duchovní služby působí v nemocnici Na Bulovce také nemocniční kaplan, P. Jan Fatka, O. Carm. Pacienti, jejich blízcí i personál jej mohou kontaktovat pro rozhovor, osobní sdílení i udělování svátostí. Služební mobil: 731 429 596, nebo recepce Arcibiskupství pražského 731 144 144.

Každý pátek v 15:45 je v nemocnici slavena mše svatá za nemocné a v tom týdnu zemřelé.