Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Jen namátkou: Marek Vácha, Neumělcům života, nakladatelství Cesta, vydáno 2014.. Jen zlomek novinek ve farní knihovně. Proto neváhejte.
Každý týden v neděli po Mši svaté, tedy asi od 10:00 je otevřena farní knihovna. Najdete ji v přízemí fary, hned vlevo za hlavními dveřmi. Je smutné, že naši bohatě zásobenou farní knihovnu navštěvuje tak málo farníků.

Knihovna je plná knih nejrůznějších žánrů a každý si vybere. S úsměvem vás přivítají správci knihovny pan doktor Slavoj Brichcín a paní Hana Smolíková. Poradí, ukážou a povzbudí. Z nových knih vybíráme

• Marie Böhmová, Příběhy, farnost, Praha Bohnice, 2014
  • Pino Pellegrino, Příběhy pro osvěžení duše, Karmel. nakladatelství 2012
  • Marie Pinkavová, Důstojný pán si na důstojnost nepotrpěl, Kar.nakladatelství, 2014
  • Anselm Grün, Život je teď - Umění stárnout, Portál, 2010
  • Benedikt XVI., Můj duchovní testament, Portál, 2013
  • Humphrey Augustyn, Bolest křivdy a radost odpuštění, Kar.nakl., 2013
  • Keneth AcAll, Uzdravení rodových kořenů, Kar.nakl., 2007

.. a plno dalších lákavých titulů o nichž vás budeme pravidelně informovat. Proto neváhejte a v neděli dopoledne navštivte farní knihovnu a řekněte své přání zkušeným knihovníkům.