Modlitby Taizé Modlitby Taizé
Modlitby pořádáme od roku 2006. V současné době se konají nepravidelně. Aktuální termín včas zveřejníme.
More detail
Kulturní akce Kulturní akce
V naší farnosti pořádáme pravidelné akce: Kulturní Osmičky, Starobohnické posvícení a Starobohnické vánoční těšení.
More detail
Bohoslužby Bohoslužby
Pravidelné bohoslužby se konají v kostele sv. Petra a Pavla, kostele sv. Václava, v hospici Štrasburk a v kapli Domova pro seniory Slunečnice.
More detail

- Vy jste to světlo, co jste tady v kostele. Jsme sůl a světlo. Sůl se dává do pokrmu, aby měl pokrm chuť. Neházet sůl do očí. Tedy předávat evangelium jako sůl do pokrmu. Odhadnout, aby to nebylo moc.
- V Itálii se ve stejném obchůdku prodává tabák a sůl. Protože Itálie nemá solné doly a sůl byla na příděl. Sůl je důležitá, ale nesmí jí být mnoho. My se často bojíme, abychom nebyli „moc“, abychom nebyli výbojní, ale máme být příkladem. Žít tak, aby na nás bylo vidět, že jsme křesťané.
- Světlo, to znamená chovat se tak, jak máme. Pán Ježíš chce, abychom byli dobří, ne abychom vypadali jako dobří. Každý si může položit otázku: „Chci vypadat jako dobrý, nebo chci být dobrý?“
-mb-

Vítejte

na stránkách Římskokatolické farnosti sv. Petra a Pavla v Praze Bohnicích. Najdete zde aktuální informace o dění ve farnosti, kulturních akcích, unikátních koncertech, službách církve a ohláškách.

K dispozici je také knihovna a farní centrum. Prohlédněte si naši fotogalerii a shlédněte videoprezentaci farnosti.

V případě potřeby nás kdykoliv zkontaktujte.

Kalendář akcí

<<  Říjen 2017  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171821
242528
31     

Odkazy

Facebook